Restaurace Motel Toalety Bezbariérový přístup Bezbariérové toalety Sprchy Telefon Fax WIFI-vysokorychlostní internet Coffé bar Bar Recepce Dětské hřiště Volný přístup psů Shop
cz en de fr ru pl
Aktuálně

AUSTERLITZ

Motorest Rohlenka

Motorest Rohlenka

Motorest Rohlenka najdete na dálnici D1 Brno - Olomouc na 207 km s nájezdem z obou směrů od Brna i Olomouce. Byl postaven před 15-ti lety na místě původního zájezdního hostince.

V těsné blízkosti Rohlenky pod kopcem Santon se roku 1805 odehrála historická Bitva tří císařů AUSTERLITZ. www.austerlitz.org

Za dobu své existence prošlo branou Rohlenky statisíce spokojených návštěvníků. Ochutnali zde nejen vyhlášenou moravskou kuchyni, ale setkali se i s tradiční moravskou dobrosrdečností a ochotou personálu.

Provoz motorestu je non-stop a na výběr cestujícím motoristům se nabízí řada lákavých provozů: Nová a moderní samoobslužná restaurace, stylová pizzerie, bar, klimatizovaný salonek pro 150 osob, směnárna. Děti se proběhnou na vlastním hřišti s prolézačkovou atrakcí.

Vstup je bezbariérový, moderní velkokapacitní WC se sprchami a boxem pro kojence a invalidní WC.

Pro 54 návštěvníků máme připravená pohodlná lůžka v pohodlných pokojích motelu. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a WIFI internetem, některé i TV. Samozřejmostí jsou služby recepce a směnárny. Bezpečné parkování hotelových hostů je zajištěno uvnitř areálu.

Dvě velkokapacitní parkoviště jsou pod dohledem kamer s možností kontroly vlastního vozu návštěvníky pomocí TV na jídelně.

V areálu nejznámější dálniční odpočívky na D1 Rohlenka je možno natankovat pohonné hmoty (spol. OMV), využít malý autoservis nebo rychlé občerstvení KFC, SUBWAY a McDonalds.

Ve všech ubytovacích pokojích a restauracích je zdarma k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu WIFI.